Töö tahab tegemist

Pole juba ammu midagi kirjutanud. Põhjus selleks on üsna lihtne. Hakkasin tööle. Täiskohaga.

Lisaks sellele kirjutan sama grupi, kus täiskohaga toimetan, ühte maakonnakasse aeg-ajalt vahvaid lugusid sealsetest inimestest ja tegemistest.

Täitsa mõnus toimetamine on. Jõulueri tasub oodata. Sinna tuleb igasugu vahvaid lugusid. Sellega seoses võite minuga oma jõulutraditsioone jagada. Ja näiteks rääkida, kui helded annetajad jõulude ajal olete.

Rohkem kuskile ei kirjuta, küll aga toimetan siin-seal natuke veel. Aga kus täpsemalt, küll te seda ajapikku teada saate.

Ainult, et Elsa kipub mõnikord tekkinud ajajaotuse üle kaebama. Tahab sülle, virutab mul prillid eest või lajatab arvuti kinni. Aga samas saame me kenasti hakkama.

Käisime Eestis. Oli tore. Külm ja kõle. Aga tore. Ega nüüd tagasi Portugalis olles riideid palju vähemaks võtta ei saa. Pisut jahedavõitu on. (pilt on jube kehva. Õhtupimeduses tehtud ja hilmus halb. Varsti demonstreerime preili sügisgarderoobi päevavalgel ka.)

Tegelikult tahate te ju kindlasti teada Jordaania õhtusöögist, kus käisime ja eesootavast paella-õhtust ja kogu muust trallist, mida me siin igapäevaselt oma eluks nimetame.

Oot, kus ma siis põhikohaga toimetan…. Olen ameti poolest Elu24 krimi- ja poliitikauudiste toimetaja.

“Say what?” küsite te selle peale. 🙂 Jaa, ja tuleb tunnistada, et päris lõbus töö on. Lisaks sellele, et lood on põnevad, saan seda kõike teha koduses hubasuses, vahet pole, kas siis trussikute väel ringi kepseldes või peokleidis mööda tuba hõljudes.

Selle kolme nädala jooksul, mis ma juba toimetanud olen, olen kirjutanud näiteks Jäälahingust, Keskturu maffiamängudest, hunnikus Inglismaa surmaveokist, Mehhiko narkokareltellide tramburaitamistest, Austraalia kihutavast ja kalleid asju armastavast üksikemast ja nii edasi.

Tänane kirss oli lugu psüühiliselt haigest kääbusest, kes teeskles 6-aastast, et ta lapsendataks. Asi läkski daamil läbi. Vähemalt mõnda aega, kuniks mõningad vanust reetvad täiskasvanut ja last eristavad detailid päevavalgele ilmusid. Lugu ise on siin

2 Comments Add yours

    1. Kuueaastast teeskles preili ikka juba mõni aeg tagasi, mitte sel aastal. Aga las ta olla.
      Täna on väga halb päev hakata kellegagi diskuteerima sel teema, sest mu peavalu ja lahtine kõht ja koolibussi unustatud laps on tuju üsna kehvaks teinud.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s